Футбольна команда Харківської міськради зіграє в суботу два матчі в Одесі

16:56 14.10.2011
Всі новини
Футбольна команда Харківської міськради зіграє в суботу два матчі в Одесі

Футбольна команда Харківської міської ради бере участь у турнірі серед команд міськрад, який пройде в суботу, 15 жовтня, в Одесі.


Змагання присвячені 70-річчю оборони Одеси від фашистських загарбників. Крім харків'ян у турнірі беруть участь команди з Миколаєва, Одеси та Херсона.
У харківській команді - депутати міськради та працівники департаментів.
Як повідомив тренер команди - директор Юридичного департаменту Володимир Коваленко, футболісти з Харківської міськради вже розробили стратегію на майбутні ігри і в цілому налаштовані на перемогу.
Футбольна команда Харківської міськради зіграє в суботу два матчі в Одесі
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту