Дві третини пасажирів метро оплачує проїзд безконтактними картами
14:32 27.09.2012
Всі новини

67% пасажирів харківського метрополітену оплачують проїзд безконтактними пластиковими картами.
Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан. Решта пасажирів використовує паперові одноразові квитки, які ввели в квітні цього року.
Сергій Дульфан нагадав, що з 1 жовтня жетони в метро приймати вже не будуть і підкреслив, що зараз залишився лише мізерний відсоток людей, які ними користуються. «Швидше за все це люди, які колись закупили їх десятками. Але з кожним днем в обігу їх стає все менше і менше», - додав директор департаменту.
При цьому валідатори, які встановлені на станціях для проходу в метро, переробляти не будуть. Змінять лише комп'ютерну програму, яка не прийматиме жетони, навіть якщо ними спробують користуватися.
Сергій Дульфан також розповів, що вдобавок до всіх переваг пластикової карти вже скоротили термін її активації після покупки в автоматі. Раніше він складав три хвилини.
Директор департаменту додав, що на одному із тролейбусів вже встановили обладнання, яке зчитує безконтактні карти, для тестування. До кінця року планується почати установку таких валідаторів на всьому рухомому складі наземного електротранспорту.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів