Дві харківські лікарні отримали сучасне медобладнання
16:51 15.06.2012
Всі новини

Дві харківських медичних установи до Дня медика отримали сьогодні, 15 червня, сучасне обладнання.
Вручення пройшло під час урочистостей, присвячених професійному святу. Головлікарю Харківської міської клінічної лікарні ім. проф. Л. Л. Гіршмана Михайлові Ковтуну вручили лазерну установку для лікування хвороб очного дна, а головлікарю медичного шкірно-венерологічного диспансеру №4 Тетяні Осипенко - переносний апарат для діагностики раку шкіри, який використовуватимуть у всіх районах Харкова.
«Нещодавно була зустріч з усіма головними лікарями міста, і ми запитували, яке медичне обладнання потрібне вам невідкладно. Нам відповіли, що потрібен апарат для запобігання та діагностики на ранній стадії раку шкіри. Олександр Фельдман тоді пообіцяв, що це обладнання закуплять, і ось цей апарат тут. Також куплено апарат для лікарні ім. Гіршмана», - повідомив міський голова.
Як зазначив Геннадій Кернес, у купівлі обладнання взяли участь народні депутати України Валерій Писаренко, Олександр Фельдман, Ірина Горіна, Дмитро Святаш, депутати Харківської міської ради Володимир Мисик та Анатолій Денисенко.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів