Другу чергу Дергачівського полігону побудують до кінця року
12:46 12.10.2011
Всі новини

Другу чергу Дергачівського полігону здадуть в експлуатацію до кінця 2011 року.
Про це сьогодні, 12 жовтня, заявив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін у прес-центрі міськради.
Він зазначив, що другу чергу полігону будують за європейськими технологіями, він відповідатиме сучасним стандартам.
«Крім того, існує програма президента «Чисте місто». Харків бере участь у ній, і згідно з цією програмою в нашому місті планується побудувати сміттєпереробний завод. Завдяки наполегливості Харківського міського голови Геннадія Кернеса і губернатора Михайла Добкіна проект будівництва розробляють», - підкреслив Віктор Кітанін.
Нагадаємо, що Протокол про наміри щодо будівництва в Харкові комплексу з переробки твердих побутових відходів Харківський міський голова Геннадій Кернес і голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів підписали 4 серпня.
Згідно з цим документом, будівництво заводу з переробки ТПВ буде здійснюватися в рамках підготовки та реалізації в Харкові національного проекту «Чисте місто».
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції















