Дитсадок «Світла Шахтаря» хочуть прийняти в комунальну власність
12:18 08.08.2011
Всі новини

Міська влада має намір прийняти в комунальну власність дитячий садок харківського заводу «Світло Шахтаря».
Про це 8 серпня під час прямої лінії в редакції харківського випуску газети «Комсомольская правда в Украине» заявив голова адміністрації Жовтневого району міста Харкова Роман Веприцький.
Він повідомив, що керівництво заводу погодилося передати дитсадок на баланс міста. На сьогодні в дитсадку працює тільки половина груп, тому передусім стоїть завдання наповнити всі групи, щоб потім передати дошкільний заклад у комунальну власність.
Як зазначив голова районної адміністрації, тепер у районі повертають у власність міста ті дитсадки, що їх займали комерційні структури, а також відкривають групи у дитсадках, що працюють. Зокрема, восени відкриють дві групи в дитсадку №15 на 40 дітей. «Ситуація в цілому перебуває на жорсткому контролі міської влади, було доручення Харківського міського голови Геннадія Кернеса збільшити кількість груп у дитячих садках. У нас в районі черга до дитсадків становить 900 дітей з урахуванням, що це заявки на рік-два вперед. Проблема є, але ми намагаємося її системно вирішувати», - відзначив голова адміністрації Жовтневого району Роман Веприцький.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів