Держава компенсує перевезення пільговиків тільки на 20%

13:42 02.11.2012
Всі новини
Держава компенсує перевезення пільговиків тільки на 20%

Держава компенсує перевізникам Харкова і Харківської області тільки 20% витрат на перевезення пільговиків.


Про це повідомив сьогодні, 2 листопада, заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв'язку Харківської облдержадміністрації Антон Новіков.

За його словами, загалом потрібно компенсації 443,6 млн грн: на Південній залізниці в межах Харківської області - 45,8 млн, на автотранспорті - 117,4 млн грн, у метрополітені - 92,4 млн грн, у наземному електричному транспорті - 188 млн грн.

При цьому в держбюджеті передбачено тільки 88,5 млн грн (20% від мінімально необхідного рівня). «Кошти цієї субвенції розподілено між видами транспорту за принципом справедливості - згідно з питомою вагою кожного виду транспорту в загальному обсязі витрат за попередній рік з перевезення пільговиків. Наприклад, автотранспорту на 2012 році передбачено 15,5 млн грн. Це 21 грн на одного пільговика на рік», - зазначив Антон Новіков.
Держава компенсує перевезення пільговиків тільки на 20%
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту