Дергачівський полігон ТПВ працює в штатному режимі
15:06 14.06.2011
Всі новини

Дергачівський полігон твердих побутових відходів відновив свою роботу о 22:00 9 червня і працює в штатному режимі. Про це повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін.
«Завдяки злагодженим діям фахівців Головного управління МНС України в Харківській області та співробітників полігону ТПВ пожежу вдалося локалізувати в стислі терміни, - зазначив директора департаменту Віктор Кітанін. - З 22:00 9 червня на полігон в середньому вивозиться щодоби близько 4 тис. кубометрів ТПВ».
За інформацією директора департаменту, Харківська міська санітарно-епідеміологічна станція, що здійснює екологічний моніторинг цієї території, взяла проби повітря на Дергачівському полігоні ТПВ і дала позитивний висновок про його екологічний стан.
Нагадаємо, що загоряння сміття на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів відбулося близько 18:00 7 червня.
Нагадаємо, що загоряння сміття на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів відбулося близько 18:00 7 червня.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень