Дергачівський полігон ТПВ працює в штатному режимі

15:06 14.06.2011
Всі новини
Дергачівський полігон ТПВ працює в штатному режимі

Дергачівський полігон твердих побутових відходів відновив свою роботу о 22:00 9 червня і працює в штатному режимі. Про це повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін.


«Завдяки злагодженим діям фахівців Головного управління МНС України в Харківській області та співробітників полігону ТПВ пожежу вдалося локалізувати в стислі терміни, - зазначив директора департаменту Віктор Кітанін. - З 22:00 9 червня на полігон в середньому вивозиться щодоби близько 4 тис. кубометрів ТПВ».
За інформацією директора департаменту, Харківська міська санітарно-епідеміологічна станція, що здійснює екологічний моніторинг цієї території, взяла проби повітря на Дергачівському полігоні ТПВ і дала позитивний висновок про його екологічний стан.
Нагадаємо, що загоряння сміття на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів відбулося близько 18:00 7 червня.

Дергачівський полігон ТПВ працює в штатному режимі
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту