Черговий транш перерахований на будівництво харківського метро
12:48 26.12.2013
Всі новини

Транш на будівництво ст. м. «Перемога» у розмірі 25 млн грн надійшов учора на рахунки генерального підрядника.
Про це сьогодні, 26 грудня, повідомив директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства Володимир Чумаков.
За його інформацією, будівництво йде темпами, прописаними в графіках. За попередніми даними, будівництво станції планується повністю закінчити наступного року.
«Будівництво метро не передбачає зупинки, роботи йдуть цілодобово і цілорічно. Після того як буде готовий вестибюль під землею, всередині почнуться більш інтенсивні роботи з оздоблення та проведення спецкоммунікацій. Всі роботи з відновлення руху та благоустрою територій, прилеглих до зони будівництва, будуть завершені максимум до Дня міста», - підкреслив директор департаменту.
За його словами, зараз на будівництві повністю виритий котлован, проводиться монтаж залізобетонних конструкцій, електро- і вентиляційних систем, обладнання нової станції.
Нагадаємо, кошторисна вартість будівництва ст. м. «Перемога» становить близько 400 млн грн, з них на сьогоднішній день генпідряднику вже перераховано понад 62 млн грн. За словами Володимира Чумакова, наступний транш на будівництво станції планується отримати в січні 2014 року.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути