Будівництво Дергачівського полігону можуть завершити через місяць
18:47 24.06.2014
Всі новини

Будівництво другого етапу другої черги Дергачівського полігону побутових відходів може бути завершено в найближчі місяці.
Про це сьогодні, 24 червня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста повідомив директор КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» Микола Скляров.
Він зазначив, що за інформацією підрядника, який займається будівництвом полігону, робіт залишилося фактично на місяць. Наскільки швидко завершиться будівництво, залежатиме від його фінансування. На найближчій сесії міської ради на ці цілі планується виділити близько 5 млн грн. Зараз на території другого етапу другої черги полігону повністю виритий котлован, майже на половині площі цієї ділянки покладена плівка.
Зазначимо, що Дергачівський полігон розширять на 2,5 га. Полігон розширюється в протилежний від Дергачів бік, з тильного боку нині діючого звалища. Загальна проектна потужність полігону складає 5,5 млн куб. м. У січні 2012 року ввели в експлуатацію перший етап другої черги на 3,5 га. Зараз ця територія заповнена сміттям майже повністю. Обсяги захоронення сміття безпосередньо на полігоні зменшаться після того, як там буде побудований сміттєпереробний комплекс.
Нагадаємо, перша черга Дергачівського полігону була введена в експлуатацію в 2005 році.
Він зазначив, що за інформацією підрядника, який займається будівництвом полігону, робіт залишилося фактично на місяць. Наскільки швидко завершиться будівництво, залежатиме від його фінансування. На найближчій сесії міської ради на ці цілі планується виділити близько 5 млн грн. Зараз на території другого етапу другої черги полігону повністю виритий котлован, майже на половині площі цієї ділянки покладена плівка.
Зазначимо, що Дергачівський полігон розширять на 2,5 га. Полігон розширюється в протилежний від Дергачів бік, з тильного боку нині діючого звалища. Загальна проектна потужність полігону складає 5,5 млн куб. м. У січні 2012 року ввели в експлуатацію перший етап другої черги на 3,5 га. Зараз ця територія заповнена сміттям майже повністю. Обсяги захоронення сміття безпосередньо на полігоні зменшаться після того, як там буде побудований сміттєпереробний комплекс.
Нагадаємо, перша черга Дергачівського полігону була введена в експлуатацію в 2005 році.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути





