Будь-який харків'янин може пройти діагностику глаукоми
10:15 05.03.2012
Всі новини

Кожен харків'янин може пройти в поліклініці за місцем проживання скринінговий контроль внутрішньоочного тиску для виявлення глаукоми.
Про це повідомили в Департаменті охорони здоров'я Харківської міської ради.
Усі, у кого виявлять підвищений внутрішньоочний тиск, проходитимуть дообстеження і лікування в консультативній поліклініці Харківської міської клінічної лікарні №14 ім. Л. Гіршмана.
У 2011 році контроль внутрішньоочного тиску пройшли 65 тис. харків'ян. Серед них зареєстрували понад 8 тис. хворих на глаукому.
Довідка. 6 березня відзначають Всесвітній день боротьби з глаукомою. За даними Міжрегіональної громадської організації «Асоціація хворих на глаукому», це захворювання - одна з основних причин сліпоти та слабкозорості. Кількість хворих на глаукому у світі вже сягає 100 млн чоловік. При цьому з 28 млн сліпих у світі майже кожен п'ятий втратив зір через це захворювання.
Щорічно в Україні виявляють близько 25 тис. нових випадків захворювання на глаукому. За останні сім років кількість хворих в Україні зросла на 40,3%.
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи