Бєлгород подякував харків'янам за теплий прийом на ярмарку міст-побратимів

16:23 30.12.2011
Всі новини
Бєлгород подякував харків'янам за теплий прийом на ярмарку міст-побратимів

Голова адміністрації міста-побратима Бєлгорода Сергій Боженов подякував за організацію візиту бєлгородської делегації на новорічному ярмарку в Харкові.


Сергій Боженов висловив глибоку подяку за запрошення і теплий прийом делегації адміністрації Бєлгорода в рамках роботи міжнародної новорічної ярмарки 23-24 грудня на пл. Свободи.
Голова адміністрації Бєлгорода висловив сподівання, що участь у цьому заході бєлгородських майстрів і ремісників стане традиційною. Це, за його словами, дозволить жителям Харкова познайомитися з багатою народною культурою Бєлгородщини.
«Безсумнівно, добросусідські відносини між нашими містами мають хорошу перспективу розвитку, і підтвердженням цьому є запрошення групи бєлгородських дітей на новорічну ялинку мера Харкова. Відрадно, що юні мешканці нашого міста зможуть не тільки побувати в місті-побратимі, а й побачити масштабну виставу, що стане для них прекрасним новорічним подарунком», - зазначив Сергій Боженов у листі Харківському міському голові Геннадієві Кернесу.
Бєлгород подякував харків'янам за теплий прийом на ярмарку міст-побратимів
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту