В Основ'янському районі пройшла зустріч з ветеранами-інтернаціоналістами

15:00 15.02.2019
Суспільство
В Основ'янському районі пройшла зустріч з ветеранами-інтернаціоналістами

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану пройшла сьогодні, 15 лютого, в Адміністрації Основ'янського району.

У заході взяли участь голова адміністрації району Ганна Головчанська, представники районної організації ветеранів Афганістану, а також матері загиблих воїнів.

«Земний уклін вам, солдати, ви чесно і до кінця виконали свій обов'язок. У цей день прийміть подяку за героїзм, мужність і вірність обов'язку», - зазначила Ганна Головчанська.

Найактивніші ветерани були нагороджені Подяками голови Адміністрації Основ'янського району.

Після урочистої частини учасники зустрічі відвідали місця поховань воїнів-афганців та поклали квіти до їхніх могил.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту