У школах Харкова пролунав останній дзвоник
Останній дзвоник пролунав сьогодні, 29 травня, в Харкові.
Святкові заходи відбулися в захищених освітніх просторах, зокрема в підземній школі в Холодногірському районі та на ст. м. «23 Серпня», де працює метрошкола.
На свято прийшли учні, батьки, вчителі. Діти підготували концертні номери, а випускники станцювали традиційний шкільний вальс.
Із завершенням навчального року школярів привітав міський голова Ігор Терехов.
Мер зазначив, що останній дзвоник у Харкові сьогодні має особливе значення, адже місто продовжує навчати дітей, попри обстріли та постійні безпекові виклики.
«Сьогодні це свято для всього Харкова - для дітей, батьків, учителів. Завершити навчальний рік у місті, яке щодня живе поруч з війною, - це справді велика справа. Наші учні - справжні герої. Так само, як і вчителі, які продовжують навчати, і як батьки, які підтримують своїх дітей у цих непростих умовах. Дуже хочу, щоб майбутнє нашої молоді було мирним і щасливим. Вони проходять через війну, але не втрачають бажання вчитися, мріяти, розвиватися. І вони точно варті найкращого - нормального життя, спокійного неба і великих можливостей», - підкреслив міський голова.
Ігор Терехов також наголосив, що Харків завжди був потужним освітнім центром, і навіть під час війни харківські школярі продовжують перемагати в олімпіадах, конкурсах та інтелектуальних змаганнях.
«Головне, що у наших дітей є бажання вчитися. Вони залишаються сильними, відкритими, талановитими. Я впевнений: ті діти, які сьогодні через війну вимушено перебувають в інших містах чи країнах, після перемоги повернуться до Харкова. Бо харківський дух - особливий. Його неможливо забути», - зазначив мер.
Міський голова подякував учителям, батькам та всім, хто допомагає Харкову зберігати освіту під час війни.