1 квітня у Харкові народилося чотири двійні

09:26 02.04.2020
Оперативна інформація
1 квітня у Харкові народилося чотири двійні

43 дитини народилося в Харкові у середу, 1 квітня.

Як повідомили у Харківському міському центрі здоров'я, серед новонароджених - 19 хлопчиків та 24 дівчинки, у тому числі чотири двійні - дві дівчинки, які народилися у міському перинатальному центрі, дві дівчинки - в обласному перинатальному центрі, хлопчик і дівчинка, які з'явилися на світ у пологовому будинку №1, і дві дівчинки, що народилися у регіональному перинатальному центрі.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту