Делегація з Харкова взяла участь у святкуванні Дня Кутаїсі
17:08 03.05.2025
Міжнародне співробітництво

Делегація Харківської міської ради взяла участь у святкуванні «Гвірілоба» - Дня міста Кутаїсі.
Під час урочистостей представники харківської делегації зазначили, що Харків і Кутаїсі пов’язують давні дружні відносини, а цього року виповнюється 20 років встановлення побратимських зв’язків між містами.
Міський голова Кутаїсі Давид Еремеїшвілі наголосив на важливості партнерських стосунків у непрості часи, коли взаємопідтримка і взаєморозуміння мають особливе значення.
У межах святкування також був організований рафтинг на річці Ріоні. Учасники запалили факели в кольорах українського прапора як жест підтримки України.
Довідка. День міста в Кутаїсі святкують з XIX століття. Свято має назву «Гвірілоба» (від груз. «гвіріла» - «ромашка»), бо колись цього дня жінки продавали квіти, щоб зібрати кошти на благодійність.
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війниНовини по темі
Більше новинМіжнародне співробітництво
16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні
Міжнародне співробітництво
11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові
Міжнародне співробітництво
10:10 27.06.2026






