Делегація з Харкова бере участь у туристичній конференції в Узбекистані
15:51 27.11.2019
Міжнародне співробітництво

Делегація Харківської міської ради бере участь у конференції Всесвітньої організації туристичних міст (WTCF), яка проходить 26-27 листопада у місті Самарканд (Узбекистан).
У ній беруть участь представники туристичних міст з понад десяти країн світу, керівники Самаркандського регіону та Всесвітньої організації туристичних міст, представники Шанхайської організації співробітництва, керівництва Державного комітету з розвитку туризму Республіки Узбекистан, представники туристичної індустрії з кількох регіонів Узбекистану та Китаю.
Тема конференції - співпраця та розвиток туризму. В рамках заходу проходять зустрічі за участю туристичних компаній для подальшої співпраці, секції «Ринок виїзного туризму в Китаї і співробітництво у сфері туризму», а також «Інвестиції в туризм і регіональний розвиток».
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війниНовини по темі
Більше новинМіжнародне співробітництво
16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні
Міжнародне співробітництво
11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові
Міжнародне співробітництво
10:10 27.06.2026