Ворог завдав по Харкову шість ударів

09:19 16.05.2026
Місто
Ворог завдав по Харкову шість ударів

Російський агресор вночі та зранку сьогодні, 16 травня, завдав шість ударів «шахедами» по різних районах Харкова.

Про це журналістам повідомив міський голова Ігор Терехов.

За його словами, один із вибухів стався в центральній частині міста. Там пошкоджено три виходи з метро, офісне приміщення, торговельний заклад, контактну тролейбусну мережу. Постраждала одна людина.

«Ця ніч була дуже важкою. Під атакою опинилися чотири райони Харкова. Було пошкоджено кілька приватних будинків, а також тролейбус, у якому, на щастя, не було людей. На пасажирські перевезення пошкодження тролейбусної мережі не вплине, адже замість тролейбусів тимчасово курсуватимуть автобуси», - зазначив мер.

© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту