На баланс міста можуть передати стадіон «Динамо» і цирк
12:41 24.12.2014
Місто

У комунальну власність міста можуть передати стадіон «Динамо» і цирк.
Про це сьогодні, 24 грудня, на сесії міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
Зараз стадіон «Динамо» знаходиться в господарському віданні спортивного товариства «Динамо», а харківський цирк має державну форму власності.
Геннадій Кернес зазначив, що окрім цих об'єктів на баланс міста планують передати ще низку освітніх, культурних і соціальних об'єктів.
«Ми повинні шукати шляхи додаткового фінансування бюджету, аби мати можливість у належному стані утримувати об'єкти, які будуть передані на баланс міста», - підкреслив Харківський міський голова.
Зараз стадіон «Динамо» знаходиться в господарському віданні спортивного товариства «Динамо», а харківський цирк має державну форму власності.
Геннадій Кернес зазначив, що окрім цих об'єктів на баланс міста планують передати ще низку освітніх, культурних і соціальних об'єктів.
«Ми повинні шукати шляхи додаткового фінансування бюджету, аби мати можливість у належному стані утримувати об'єкти, які будуть передані на баланс міста», - підкреслив Харківський міський голова.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів

































































