Харківська міськрада ділиться досвідом роботи з колегами з Краматорська

12:47 11.06.2019
Місто
Харківська міськрада ділиться досвідом роботи з колегами з Краматорська

Представники Краматорської міської ради сьогодні, 11 червня, перебувають з офіційним візитом у Харкові.

У міській раді делегацію зустріла заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі.

Про роботу департаментів колегам з Краматорська розповіли заступник директора Департаменту територіального контролю Євген Швець, директор Департаменту земельних відносин Андрій Козлов, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, заступник начальника управління комунального майна та приватизації Тетяна Клемчук. Також сторони розглянули питання сфери земельних відносин, збереження земельних ділянок та законності їх використання, управління комунальним майном та досвід роботи Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Начальник відділу комунальних ресурсів і самоуправлінського контролю Краматорської міської ради Зінаїда Гримайло зазначила, що в Краматорську давно цікавилися досвідом Харкова, і сьогоднішня зустріч виправдала очікування.

«Давно стежимо за роботою міської ради, сайтом і спеціально приїхали, щоб перейняти ваш досвід. Будемо продовжувати спілкуватися і переймати напрацювання у сфері договірних відносин, земельних питань», - повідомила Зінаїда Гримайло.

Завідуюча сектором управління комунального майна Краматорської міської ради Світлана Канцидал також зазначила, що у Харкова є чому повчитися. «Від самого міста приємні враження. Достойно були представлені департаменти. Досвід чималий, тому будемо прагнути його перейняти. Ви відкриті до співпраці, і це дуже радує», - сказала Світлана Канцидал.

Тетяна Чечетова-Терашвілі подякувала гостям за візит і підкреслила, що вони можуть розраховувати на підтримку харків'ян. Також віце-мер зазначила, що завдяки таким заходам розвивається вся країна.

«Харків - флагман у всіх сферах життєдіяльності міста, не зупиняється на досягнутому і розвивається. Делегації їдуть у міста, де щось впровадили вперше, є відповідні практичні та теоретичні напрацювання. Ці зустрічі дозволяють не тільки поділитися досвідом, а й взяти щось цікаве від наших друзів, партнерів і імплементувати це в роботі міської ради», - зазначила Тетяна Чечетова-Терашвілі.

Нагадаємо, що в травні з керівниками виконавчих органів Харківської міської ради зустрілися депутати з Херсона.

Останні новини

10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова
09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури
20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України
20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові
19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами
13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків
11:38 25.06.2026
Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання
11:11 25.06.2026
Ігор Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів та стратегічних документів для розвитку прифронтових громад
09:01 25.06.2026
На вулиці Миру тимчасово заборонений рух транспорту
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту