Ігор Терехов привітав колектив КВЗК з 30-річчям
Міський голова Ігор Терехов сьогодні, 2 червня, привітав працівників КП «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації» з 30-річчям від дня створення підприємства.
Мер подякував колективу за роботу, від якої залежить стабільна життєдіяльність міста, зокрема під час негоди, інтенсивних опадів та в умовах воєнного стану. Він підкреслив, що співробітники підприємства щодня обслуговують мережі зливової каналізації, об’єкти водозниження та гідротехнічні споруди, забезпечуючи безпечну роботу міської інфраструктури.
«30 років - це шлях становлення сильного колективу, який виконує для Харкова надзвичайно важливу роботу. Я щиро вдячний кожному з вас за те, що ви робите, попри війну. Розумію, наскільки це важко, але завдяки вашій праці місто долає ці випробування. Мережі зливової каналізації, об’єкти водозниження, гідротехнічні споруди - все це потрібно обслуговувати щодня, щоб Харків стабільно працював за будь-яких умов. І ви це робите. Вірю, що наступну річницю ми зустрінемо вже інакше - в мирному Харкові!» - зазначив Ігор Терехов.
Під час заходу кращим працівникам підприємства вручили відзнаки міського голови та Харківської міської ради.