Ігор Терехов: На 23 Серпня новобудови не буде
17:24 10.04.2021
Місто

Будівництво висотки в районі будинку №56 по вул. 23 Серпня буде зупинено.
Про це сьогодні, 10 квітня, під час зустрічі з мешканцями будинків по вул. 23 Серпня повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, всі необхідні документи для цього будуть підготовлені найближчим часом.
«Жителі проти того, щоб тут була ущільнювальна забудова. Я повністю на їхньому боці і завжди буду їх підтримувати. Більш того, ми хочемо власникам цього об'єкту зробити пропозицію про його продаж місту. На базі цього приміщення ми хочемо зробити дитячий садок. У цьому районі багато діток, тому додаткові місця в дитсадках дуже потрібні», - сказав Ігор Терехов.
Також на прохання мешканців біля цього об'єкту впорядкують зону для відпочинку: реконструюють стадіон, встановлять дитячий майданчик і зроблять невеликий сквер.
Нагадаємо, раніше жителі мікрорайону звернулися до Харківської міської ради з проханням зупинити будівництво житлового будинку на місці адміністративної будівлі по вул. 23 Серпня, 56, на місці якої забудовник планує звести три з'єднаних між собою висотки 9, 12 і 17 поверхів. Жителі проти будівництва, оскільки відстань від новобудови до будинку №60 по вул. 23 Серпня складе 24 м. Крім того, проєктом передбачено підземний двоярусний паркінг, що може завдати шкоди інженерним мережам.
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи









