Ігор Терехов: Прошу харків'ян утриматись від відвідування Меморіалу на День перемоги
20:24 05.05.2022
Місто

Через можливі провокації російської армії харків'ян просять не відвідувати Меморіал Слави на День перемоги.
З таким проханням сьогодні, 5 травня, до мешканців міста звернувся Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що цієї весни комунальники, як і у мирний час, упорядкували могили невідомих солдатів і пам'ятники, а також висадили квіти біля Меморіалу Слави.
«Але ті рани, які своїм обстрілом завдали йому російські горе-вояки, ми не чіпали, не ремонтували. Вважаю, що пошкодження від російських «градів» мають залишитися там – як символ уже нашої боротьби із сучасним нацизмом», - наголосив Ігор Терехов.
Також на предмет снарядів, що не розірвалися, Меморіал перевірили піротехнічні підрозділи ДСНС. Проте, за словами мера, відвідувати його ще небезпечно.
«Я прошу вас не ходити на Меморіал. Наш ворог підступний і цинічний, і від нього можна очікувати особливої жорстокості та лютих обстрілів саме в цей святий для всіх нас день. Згадаймо своїх родичів, що боролися з фашизмом, удома, не збираючись на вулицях. А квіти їм ми принесемо вже у день нашої Перемоги!» - наголосив Ігор Терехов.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів





