Геннадій Кернес вітає учнів з новим навчальним роком
08:44 01.09.2020
Місто

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з початком нового навчального року
Сьогодні 1 вересня. Вітаю школярів, студентів і педагогів з початком нового навчального року!
Слава Богу, він стартує наживо, тому що, при всіх плюсах «дистанційки», освіта і виховання багато втрачають без середовища, атмосфери, особистого контакту.
Думаю, зараз наше спільне завдання - прийняти, сподіваюся, тимчасові умови пандемії, дотримуватися всіх заходів безпеки, відповідально і спокійно. І життя піде своєю чергою.
Я дуже люблю ці дні, коли Харків заповнюють студенти. Ви - кров цього міста, юна, бурхлива. З тих пір, як ви роз'їхалися на початку року, в місті багато зроблено, Сад Шевченка, Саржин яр і сквер між університетськими корпусами на площі Свободи сьогодні заживуть по-справжньому! Ласкаво просимо додому, дівчата та хлопці.
Бажаю всім учасникам навчального процесу сил і натхнення. Першокласникам - сміливості, тим, хто закінчує школу, - «відірватися перед стрибком». Здоров'я, натхнення, хороших результатів.
Нехай в цей сонячний ранок першими дзвониками та «Гуадеамусом» почнеться гарний рік!
Харківський міський голова Геннадій Кернес
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни