Станції метро «Державінська» і «Одеська» можуть побудувати протягом найближчих декількох років
17:49 21.04.2015
Економіка

Наприкінці 2015 року місто планує підписати договори про отримання кредитів від міжнародних банків на будівництво ст. м. «Державінська» і «Одеська».
Про це сьогодні, 21 квітня, у програмі «Персона» на телеканалі «Р1» повідомила директор КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» Наталія Лінник.
Вона зазначила, що міська влада веде переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком про надання кредиту у розмірі понад 300 млн євро. Цих коштів вистачить, щоб побудувати дві станції метрополітену, депо, а також оновити рухомий склад на лінії. Якщо сторони підпишуть договори, то будівництво станцій може початися вже наступного року. «300 млн євро - це сума, яку ми розраховували отримати в 2009 році. Ми будемо її переглядати з урахуванням сьогоднішньої вартості матеріалів і роботи і укладати відповідні договори», - підкреслила Наталія Лінник.
Останні новини
15:15 25.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків11:38 25.06.2026
Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання11:11 25.06.2026
Ігор Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів та стратегічних документів для розвитку прифронтових громад09:01 25.06.2026
На вулиці Миру тимчасово заборонений рух транспорту07:20 25.06.2026
На вулиці Отакара Яроша тимчасово обмежений рух транспорту20:00 24.06.2026
Трамваї №5 і 8 у четвер змінять маршрути, а тролейбус №6 курсуватиме зі більшим інтервалом14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води