Повідомлення

З нагоди Дня охорони праці, який згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року за №685/2006 щорічно відзначається 28 квітня у Всесвітній день охорони праці та відповідно до наказу голови Адміністрації району від 16.04.2018р. №32  в квітні  2018 року підприємства, установи та організації району прийняли активну участь в підготовці та проведенні Дня охорони праці. Цього року за рекомендацією Міжнародної організації праці заходи проводились під девізом “Захищене і здорове покоління”.

В районі було проведено огляд - конкурс “Краще підприємство (установа, організація) з безпечного ведення робіт”. За підсумками огляду - конкурсу були визначені переможці, які 24 квітня 2018 року на нараді були відзначені Подякою голови Адміністрації району. Серед них:

Комунальне підприємство «Міська молочна фабрика – кухня дитячого харчування» (керівник – Антіпов Євген Володимирович; інженер з охорони праці – Сороколат Євген Анатолійович);

Державний професійно – технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище сфери послуг» (директор – Матвійчук Лариса Іванівна);

Комунальний заклад охорони здоров’я «Харківська міська дитяча стоматологічна поліклініка № 1» (головний   лікар - Курченко Людмила Яківна; інженер з охорони праці – Сінькова Ольга Кіндратівна);

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 292 Харківської міської ради» (завідувач – Несвітайло Вікторія Юріївна);

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області (директор – Огородницька Наталія Валеріївна).

 

Заступник начальника Управління –
начальник відділу соціально – трудових відносин                                  О.М.Лузанова


© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту