У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу

15.10.2025
У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу - 1У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу - 2У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу - 3У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу - 4У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу - 5У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу - 6У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу - 7У харківському метро презентували першу в Україні підземну 3G-мережу - 8
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту