У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу

15.10.2025
У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу - 1У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу - 2У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу - 3У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу - 4У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу - 5У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу - 6У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу - 7У Київському районі абонентський відділ «Теплових мереж» відновив роботу - 8
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту