Лікарня №17 починає приймати на доліковування хворих після COVID-19

15.10.2025
Лікарня №17 починає приймати на доліковування хворих після COVID-19 - 1Лікарня №17 починає приймати на доліковування хворих після COVID-19 - 2Лікарня №17 починає приймати на доліковування хворих після COVID-19 - 3Лікарня №17 починає приймати на доліковування хворих після COVID-19 - 4Лікарня №17 починає приймати на доліковування хворих після COVID-19 - 5Лікарня №17 починає приймати на доліковування хворих після COVID-19 - 6
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту